Kuchyňské spotřebiče

Nabízíme elektrospotřebiče různých značek, např. Siemens , Bosch , Mora , Gorenje , Elektrolux , AEG , Zanussi , Blomberg , Brandt apod.

Zajišťujeme také dřezy a baterie od různých značek, např. Franke, Elleci, Pyramis, Blanco, Sinks apod. 

S dodavateli máme uzavřeny smlouvy o spolupráci, díky kterým odebíráme zboží za nižší ceny, než za které byste elektrospotřebiče pořídili v klasických obchodech.

Zajistíme objednání, dovoz a instalaci


Využijte komplexní služby, které naše zakázkové truhlářství nabízí.

Vestavné trouby

Jsou to trouby s rozmanitou funkční výbavou a které jsou zabudované přímo v kuchyni, což znamená, že trouba nebude volně stát na zemi. Jsou různé druhy trub například klasické vestavné trouby, kompaktní vestavné trouby, vestavné parní trouby,  vestavné trouby s mikrovlným ohřevem nebo trouby s funkcí Sousvide.

Varné indukční desky

Je to energeticky nejúspornější volba, poskytuje okamžitý ohřev a snadno se čistí. Funguje pouze s specifickém nádobím, například nerezovým hrncem nebo pánví. Při výběru pávní a hrnců doporučujeme, se vždy podívat po spirálové značce, která ukazuje, zda mohou hrnce na indukční varnou desku nebo ne. V dnešní době mají tuto značku většina nádobí.

Symboly typů ohřevu (Zdroj: Zgastro.cz)

Indukční deska neohřívá plotýnky, ale přímo varné nádobí, nedochází tak k tepelným ztrátám a vaření je účinnější.

Plynové varné desky

Plynové varné desky jsou používány v domácnosti už spoustu let a není tomu jinak ani dnes. Dokáží Vám rychle ohřát jídlo, plamen jste schopni velmi dobře regulovat a nemusíte se obávat přílišních tepelných ztrát.

Sklokeramické varné desky

Sklokeramická deska využívá k provozu topné spirály, které nahřívají varné zóny. Z těch se pak dotykem přenáší teplo na dno nádoby.Oproti indukční varné desce má tu výhodu, že nepotřebujete žádné speciální nádobí.

Sklokeramická varná deska je vybavena elektronickými senzorovými tlačítky, které reagují na dotek prstu. Varnou desku ovládáte tak, že se prstem dotýkáte příslušných onačených polí.

Výhody:

  • Cenová dostupnost.
  • Celkově snadná údržba.
  • Fungují na ní všechny typy nádobí.
Náš showroom