Showroom

Jeden z největších showroomů ve Východních Čechách je právě u nás v Lípě u Všestar, přibližně 10 km od Hradce Králové. Kompletně zrekonstruovaný areál se nachází hned u hlavní silnce a disponuje prostorným parkovištěm přímo u vzorkové prodejny. Náš specializovaný tým Vám rád poradí jak ve věcech technických, tak i po stránce designu.

Hlavní doménou výrobního sortimentu jsou kuchyňské linky, dále zhotovujeme veškeré nábytkářské výrobky do interiéru a exteriéru. U nás si můžete na míru objednat: vestavné skříně, postele, stoly, vybavení kanceláří. V případě zájmu je možno si prohlédnout židle od české firmy Ton nebo od italské Stimy.

Každou kuchyňskou linku bereme jako novou výzvu. Společně s Vašimi nápady a naší dvacetiletou zkušeností vytváříme prostor pro hravé vaření. Používáme nové technologie od firmy Blum (výrobce kování). Samozřejmostí je možnost dovybavení kuchyně kvalitními spotřebiči dle vlastního výběru (například Siemens, Bosch a jiné).

Dále si u nás můžete objednat sedací soupravu na míru. Spolupracujeme se zkušeným českým výrobcem sedaček. Na prodejně máme na výběr široký sortiment potahových látek.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Náš showroom